O NAS - Kancelaria Transportowa LEGALTRUCK - Katowice

O nas

LEGALTRUCK
Kancelaria Transportowa LEGALTRUCK

Kancelaria LEGALTRUCK, to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Naszym założeniem jest fakt, że Klient nie tylko chciałby zostać, profesjonalnie i rzetelnie poinformowany o grożących mu niebezpieczeństwach, zmianach prawnych w sposób zdalny lub telefoniczny, ale szuka również kontaktu osobistego z kancelarią, gdzie będzie mógł przyjść, porozmawiać i wrócić z rozwiązaniem Swojego problemu.

Dlatego też postanowiliśmy uzbrojeni w prawników i ekspertów z dziedziny prawa transportowego otworzyć oddział kancelarii na śląsku. Ze względu na możliwość dojazdu zarówno z autostrady A4 jak i Drogowej Trasy Średnicowej nasz wybór padł na Katowice.

Każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie. Daje to Klientowi pewność, że Jego sprawy będą w sposób należyty załatwione. Nasz profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta daje gwarancję wieloletniej współpracy. Propozycji zarówno w obsłudze prawnej jak i usługach związanych z transportem ciężkim krajowym jak i międzynarodowym.

Nasza kancelaria pomaga również firmom transportowym, które prowadzą transport w całej Europie. Pomagamy „okiełznać” płace minimalne ale również we Francji posiadamy własnego przedstawiciela (więcej informacji), który jest wymagany w przypadku działań transportowych w tym kraju.
Współpracujemy również z Logistycznym Stowarzyszeniem Zakupowym (więcej informacji). W ramach którego członkowie poza grupowymi zakupami  np. ciągników siodłowych czy naczep w dobrych cenach mogą liczyć na inne ciekawe rozwiązania przydatne w każdej firmie transportowej.

Kancelaria Transportowa LEGALTRUCK jest uczestnikiem Targów branży Transportowej organizowanych między innymi przez takie portale jak TSL BIZNES, Transport Manager czy na corocznych międzynarodowych targach EXPO w Warszawie.

Nasze artykuły są drukowane i wyświetlane w pismach i portalach branżowych między innymi w portalach etransport.pl czy tsl-biznes.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,
Zarząd Kancelarii LEGALTRUCK

Zapraszamy do współpracy

Legaltruck logo

Kancelaria Transportowa

NIP: 993-067-24-48

KRS: 0000788451

Kontakt

kancelaria@kt-legaltruck.pl
tel.: +48 534 455 155

Ważne linki