Szkolenia - Kancelaria Transportowa LegalTruck

Szkolenia

Udział pracowników w różnego rodzaju szkoleniach i kursach przynosi korzyści nie tylko dla firmy, ale także dla samego pracownika, który może podnieść swoje kompetencje, co ma przełożenie na jego samoocenę. Szkolenia i rozwój pracowników firmy przekładają się także bezpośrednio na jej sukces, dlatego każdy pracodawca powinien zadbać o ten aspekt w swoim przedsiębiorstwie.

Nasza kancelaria również nie pozostaje obojętna na takie oczekiwania zarówno ze strony właścicieli firm transportowych jak również pracowników i kierowców.

Zakres jak i tematyka szkoleń są bardzo obszerne dlatego zachęcamy bezpośredni kontakt w celu omówienia Państwa oczekiwań co do szkolenia, a my przygotujemy odpowiedni zakres tematyczny szkolenia. Będzie on dopasowany do Państwa oczekiwań i zgodnie z nimi nacisk będzie położony na tematy które Państwa najbardziej interesują, albo w których chcieliby Państwo usystematyzować Swoją wiedzę.

Typowe szkolenia które przeprowadzamy standardowo to między innymi:

  1. Ewidencja oraz rozliczanie czasu pracy kierowców,
  2. Szkolenie dla właścicieli firm transportowych lub osób zarządzających transportem,
  3. Szkolenie dla kierowców z uwzględnieniem prawnych aspektów na drodze i przy kontrolach IDT,
  4. Płaca minimalna w krajach Unii Europejskiej oraz Polsce - dlaczego musi być, jak sobie z nią radzić, na co zwrócić uwagę jeżdżąc do różnych krajów,
  5. ViaTOLL - szkolenie dla początkujących kierowców omawiające podstawowe aspekty działania oraz funkcjonowania systemu.
Legaltruck logo

Kancelaria Transportowa

NIP: 993-067-24-48

KRS: 0000788451

Kontakt

kancelaria@kt-legaltruck.pl
tel.: +48 534 455 155

Ważne linki