Rozliczanie czasu pracy kierowców - Kancelaria Transportowa LegalTruck

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Opis usługi:
Usługa rozliczania czasu pracy kierowców skierowana jest głównie do firm transportowych, które to firmy z różnych powodów postanowiły ten obszar oddać ekspertom. Usługa ta jest kompleksowym podejściem do zagadnienia czasu pracy kierowców. Od sprawdzenia i analizy dokumentów wewnątrzzakładowych, poprzez uzgodnienie co ma być przygotowywane, w jakiej formie i czasie do tworzenia raportów na podstawie danych przesłanych/dostarczonych przez Klienta.

Dodatkowe informacje:
W ramach usługi, jeśli jest taka konieczność doradzamy optymalizację kosztów związanych z podróżami służbowymi, tworzymy regulaminy pracy. Tworzymy gotowe raporty ewidencji czasu pracy wraz z wyliczeniem wynagrodzenia, w tym wyrównania do płacy minimalnej w UE. W ramach usługi są przewidziane również raporty z naruszeń ITD. oraz PIP, a na życzenie Klienta doradzamy jak ewentualne naruszenia eliminować. Wyliczenia podróży służbowych to nie tylko suche raporty, doradzamy przy tym co zmienić, żeby optymalnie płacić podatki i generować odpowiednie koszty dla firmy.

W przypadku firm, gdzie księgowość jest również zewnętrzna możemy na prośbę Klienta kontaktować się bezpośrednio z nią i przesyłać oraz odpowiadać na pytania bezpośrednio, a Klient będzie tylko o działaniach informowany co pozwoli skupić się na biznesie.

Usługa w związku z elastycznym podejściem może być "uszyta na miarę" z założeniem dokładnie tych działań i raportów, które interesują klienta. Wszystko jest do przedyskutowania.

Legaltruck logo

Kancelaria Transportowa

NIP: 993-067-24-48

KRS: 0000788451

Kontakt

kancelaria@kt-legaltruck.pl
tel.: +48 534 455 155

Ważne linki