Stała Obsługa Prawna - Kancelaria Transportowa LegalTruck

Stała Obsługa Prawna

Świadczenie usług transportowych bez wątpienia wymaga sprawnego poruszania się w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów krajowych, a w przypadku wykonywania usług na relacjach międzynarodowych również przepisów europejskich, jak też wewnętrznych regulacji w poszczególnych państwach członkowskich UE.

Dlatego też, aby usprawnić pracę Przewoźnikom i zniwelować ewentualne negatywne konsekwencji niewystarczającej niekiedy wiedzy prawnej.

W raz z nawiązaniem współpracy z nasza Kancelarią, Przewoźnik otrzymuje indywidualnego opiekuna prawnego, który pomoże sprawnie przeprowadzić każdy proces prawny w przedsiębiorstwie transportowym, od skonstruowania wszelkich wewnątrzzakładowych źródeł prawa pracy, poprzez sprawne przeprowadzenie środków transportu podczas nierzadko występujących przeszkód w przewozie, na wskazaniu poprawnych działań podczas przebywania kierowcy poza granicami kraju kończąc.

Oprócz wyspecjalizowanych tematów i zagadnień dostosowanych do branży TSL, nasi prawnicy przyjdą z pomocą we wszelkich „standardowych” tematów, takich jak windykacja należności, przeprowadzanie fuzji, przekształceń czy też bieżące wsparcie prawne udzielane całej kadrze danego przedsiębiorstwa.

Legaltruck logo

Kancelaria Transportowa

NIP: 993-067-24-48

KRS: 0000788451

Kontakt

kancelaria@kt-legaltruck.pl
tel.: +48 534 455 155

Ważne linki