nasze usługi - Kancelaria Transportowa LegalTruck

Usługi

Dokumentacja kadrowa

Opis usługi:
Usługa polega na początkowym audycie dokumentacji kadrowej klienta w tym akt osobowych. Następnie uzupełniamy dokumentację o ewentualne braki i na bieżąco dosyłamy odpowiednie - wymagane dokumenty. Na życzenie klienta prowadzimy również pełną dokumentację kadrową w firmie.

Rozliczanie czasu pracy kierowców

Opis usługi:
Usługa rozliczania czasu pracy kierowców skierowana jest głównie do firm transportowych, które to firmy z różnych powodów postanowiły ten obszar oddać ekspertom. Usługa ta jest kompleksowym podejściem do zagadnienia czasu pracy kierowców. Od sprawdzenia i analizy dokumentów wewnątrzzakładowych, poprzez uzgodnienie co ma być przygotowywane, w jakiej formie i czasie do tworzenia raportów na podstawie danych przesłanych/dostarczonych przez Klienta.

Audyty w firmie

Opis usługi:
Usługa audytu jest przygotowana i przeprowadzona po wcześniejszym ustaleniu zakresu danego audytu. W zależności od potrzeb w danej firmie prowadzone są audyty z obszarów: dokumentacji wewnątrzzakładowej (kadrowej oraz regulaminów wynagrodzeń i pracy), dostosowania firmy do RODO ale również z prawidłowego posługiwania się oprogramowaniem 4Trans oraz SuperTacho w wyliczaniu wynagrodzeń, diet, płacy minimalnej dla kierowców.

Po wcześniejszej konsultacji z Klientem nasza kancelaria przeprowadza również inne audyty.

RODO

Opis usługi:
Usługa RODO kierowana jest do wszystkich rodzajów działalności gospodarczej, jak i dla każdej branży.
Oparta jest na kilku lub kilkunastu etapach wdrożenia wraz z wymaganymi szkoleniami na każdym z etapów. W zależności od rodzaju działalności oraz wielkości firmy, a także ilości działów w firmie usługa dostosowywana jest do konkretnego Klienta. Wszystkie działania są na bieżąco konsultowane z Klientem lub tzw. SPoC-iem (Single Point of Contact), czyli osobą wyznaczoną przez Klienta do udzielania informacji oraz pomocy we wszystkich obszarach w firmie.

Audyt, analiza oraz samo wdrożenie zależne jest od rodzaju prowadzenia działalności ale także ilości dodatkowych źródeł przetwarzania danych osobowych.

Szkolenia dla transportu

Opis usługi:
Udział pracowników w różnego rodzaju szkoleniach i kursach przynosi korzyści nie tylko dla firmy, ale także dla samego pracownika, który może podnieść swoje kompetencje, co ma przełożenie na jego samoocenę. Szkolenia i rozwój pracowników firmy przekładają się także bezpośrednio na jej sukces, dlatego każdy pracodawca powinien zadbać o ten aspekt w swoim przedsiębiorstwie.

Nasza kancelaria również nie pozostaje obojętna na takie oczekiwania zarówno ze strony właścicieli firm transportowych jak również pracowników i kierowców.

UWAGA: Organizujemy również szkolenia z zasad stosowania nowych zapisów związanych z tzw. Pakietem Mobilności.

Stała Obsługa Prawna

Opis usługi:

Świadczenie usług transportowych bez wątpienia wymaga sprawnego poruszania się w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów krajowych, a w przypadku wykonywania usług na relacjach międzynarodowych również przepisów europejskich, jak też wewnętrznych regulacji w poszczególnych państwach członkowskich UE.

Dlatego też, aby usprawnić pracę Przewoźnikom i zniwelować ewentualne negatywne konsekwencji niewystarczającej niekiedy wiedzy prawnej.


Zachęcamy również do śledzenia nas na Facebook - https://www.facebook.com/LEGALTRUCK

Wspieramy i pomagamy również w ramach wspólnej Transportowej Grupy Wsparcia na FB, na którą również zapraszamy

Legaltruck logo

Kancelaria Transportowa

NIP: 993-067-24-48

KRS: 0000788451

Kontakt

kancelaria@kt-legaltruck.pl
tel.: +48 534 455 155

Ważne linki