Kancelaria Transportowa LEGALTRUCK - Kancelaria

Kancelaria

Kancelaria LEGALTRUCK stworzona została z myślą o przedsiębiorstwach wykonujących krajowy i międzynarodowy transport drogowy rzeczy oraz osób. Doświadczenie, skuteczność oraz znajomość branży związanej z transportem, spedycją czy logistyką to nasze największe atuty.

Oferta Kancelarii skierowana jest do podmiotów, którym zależy na profesjonalnej oraz rzetelnej obsłudze prawnej w zakresie wykonywania transportu drogowego. Z uwagi na fakt, iż nasza działalność w głównej mierze polega na wsparciu prawnym wobec przedsiębiorstw transportowych, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe rozwiązania prawne. Podejmujemy się również rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zadań, z którymi spotykacie się Państwo na co dzień wykonując działalności z zakresu transportu drogowego.

Dzięki doświadczeniu w obsłudze przedsiębiorstw transportowych, udało nam się wypracować szereg optymalnych rozwiązań prawnych. Rozwiązania te doskonale sprawdzających się w obecnym stanie prawnym oraz dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku transportowym. Za pomocą specjalnie przygotowanej i dostosowanej palety usług prawnych oraz dzięki dużej elastycznością przy nawiązywaniu współpracy – jesteśmy w stanie pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa prawnego również Państwu.

Tak jak już wspomnieliśmy na początku kancelaria LEGALTRUCK to obszar głównie związany z transportem, ale posiadamy również ekspertów z bardzo dużym doświadczeniem z takich obszarów jak:

  • Postępowania sądowe i arbitrażowe,

    Kancelaria Transportowa LEGALTRUCK
    Kancelaria Transportowa LEGALTRUCK
  • Prawo umów w obrocie gospodarczym,
  • Przekształcenia i podziały przedsiębiorstw,
  • Restrukturyzacja i upadłości przedsiębiorstw,
  • Fuzje i przejęcia, czyli Tranzakcie M&A.

W pakiet usług naszej kancelarii wchodzi również planowanie, szkolenia i wdrażanie polityk bezpieczeństwa RODO w Państwa Organizacji. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to jedno-osobowa działalność, mała, średnia firma, czy bardzo duże przedsiębiorstwo z wieloma działami i oddziałami w całym kraju. W każdym z tych przypadku przygotowujemy adekwatny do wielkości firmy plan działania i dopasowujemy politykę prywatności. Działamy tak, aby ochrona danych pozwalała dalej prowadzić biznes a przy okazji zabezpieczała dane osobowe Państwa pracowników i Państwa.

Działamy zgodnie z zaleceniami Urzędu Ochrony Danych Osobowych, aby Przedsiębiorca był zawsze na czasie, a ewentualna kontrola przeszła szybko i bez kar.

Więcej o wdrożeniu RODO w Organizacji mogą Państwo przeczytać tutaj, zapraszam również do zapoznania się z nasza paletą profesjonalnych usług.

Legaltruck logo

Kancelaria Transportowa

NIP: 993-067-24-48

KRS: 0000788451

Kontakt

kancelaria@kt-legaltruck.pl
tel.: +48 534 455 155

Ważne linki