Posiadasz flotę? Ważne! - Kancelaria Transportowa LegalTruck

Posiadasz flotę? Ważne!

Posiadasz flotę? Ważne! informacje dla Ciebie.

Mamy przyjemność poinformować, że nasza kancelaria podjęła współpracę z firmą Promesa Broker Sp. z o.o. i już od dziś nasi klienci mają możliwość skorzystania z usług naszego Partnera. Z Promesą współpracujemy już od jakiegoś czasu w ramach Stowarzyszenia LSZ.

Poniżej krótkie informacje od naszego partnera, bo któż nie opowie lepiej o sobie jak on sam. Zachęcamy również do zapoznania się ze wszystkimi usługami Promesy na stronie >>www<< lub pobierając przygotowaną specjalnie dla nas krótką >>prezentację<<.

Promesa Broker Sp. z o.o. to licencjonowany broker ubezpieczeniowy. Firma działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad 15 lat, na podstawie zezwolenia na prowadzenie działalności brokerskiej PUNU nr 1092/02.

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego i analizy ryzyka. W imieniu i na rzecz naszych klientów opracowujemy i Promesa brokernegocjujemy z zakładami ubezpieczeń programy ochrony ubezpieczeniowej, a następnie zajmujemy się ich wdrożeniem. Przez cały okres trwania programu prowadzimy nadzór nad poprawnością jego funkcjonowania.

Naszą specjalnością są programy ubezpieczeń adresowane do właścicieli flot pojazdów, banków, firm leasingowych, przedsiębiorstw z branży car fleet management oraz sieci dealerów samochodowych. Opracowujemy także kompleksowe programy ochrony ubezpieczenia majątku i działalności przedsiębiorstw.

Promesa Plus Sp. z o.o. to multiagencja ubezpieczeniowa zajmująca się bieżącą obsługą oraz administrowaniem programami ubezpieczeniowymi, w szczególności oferując rozwiązania dedykowane dla zewnętrznych sieci sprzedaży.

Nasza multiagencja od momentu powstania w 2002 roku specjalizuje się w obsłudze programów ubezpieczeniowych, w których sprzedaż wykonywana jest przez rozproszoną sieć, wymagającą szczególnego traktowania i kompleksowej obsługi (szkolenia, wsparcie merytoryczne, obsługa rozliczeń, dostarczenie systemu informatycznego).

Spółka Promesa Plus zajmuje się obsługą agencyjną oraz administracją programów ubezpieczeniowych wynegocjowanych przez brokera. Zapewnia m.in. oprogramowanie w systemie informatycznym e-promesa, wystawianie polis w ramach własnego call center lub przez sieć przedstawicieli, organizację rozliczeń.

Promesa Plus współpracuje z wiodącymi zakładami ubezpieczeń w oparciu o zawarte umowy agencyjne.

Posiadasz flotę? Ważne

 

Rozliczanie Czasu Pracy
Rozliczanie Czasu Pracy
image-slider-with-thumbnail3.jpeg
image-slider-with-thumbnail4.jpeg
zapraszamy do naszego
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników Transportu Drogowego

"OSPTD Transportowcy PL"

gdzie posiadamy wiele udogodnień i rozwiązań
dla firm transportowych
image-slider-with-thumbnail5.jpeg
Jako
OSPTD Transportowcy PL

jesteśmy również na Facebook'u
image-slider-with-thumbnail2.jpeg
image-slider-with-thumbnail3.jpeg
image-slider-with-thumbnail4.jpeg
image-slider-with-thumbnail5.jpeg
image-slider-with-thumbnail6.jpeg
previous arrow
next arrow
Legaltruck logo

Kancelaria Transportowa

NIP: 993-067-24-48

KRS: 0000788451

Kontakt

kancelaria@kt-legaltruck.pl
tel.: +48 534 455 155

Ważne linki